0 554 268 78 48
tr

Araç Boyama

Araç Boyama 

Kaliteli hizmet anlayışıyla kaporta ve boya ile ilgili tüm sorunlarınız en iyi işçilik ve fırın boya sistemiyle problemsiz olarak gideriyoruz. Aracınıza adeta ilk günkü görünümü kazandırıp değerine değer katıyoruz.

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları ve paslanmalar herhangi bir renk farklılığı olmaksızın, metalik ve opak renklerde fırın boya ile giderilir.

Boya hasarları fırınımız en son teknoloji dijital ve doğal gazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Boya Koruma Sistemi

Araçların dış yüzeyi dış etkilerle daima karşı karşıyadır. Yağmur, kar, soğuk, çamur ve çevreden gelen tozlar aracınızın boyasını bozma etkisine sahiptir.
Ayrıca egzoz dumanları, güneş, kuş pisliği ve sinek kalıntıları ile birlikte yollardaki ziftler bu etmenlerin en çok zarar verenleri arasındadır. Boya koruma ile aracınızda dış etkilerden dolayı oluşan hasarlar ve aşınmalar rahatlıkla giderilebilir. Pasta, cila ve vernik uygulamaları ile aracınızın boyasını uzun yıllar korumak için rraç boya koruma sistemleri de uygulanır.

 

 

Call Now Button